O nás

Spoločnosť Gilbertson & Page Ltd., ktorú v roku 1873 založili Henry Gilbertson a Alfréd Page, pôsobí na trhu krmív už vyše 140 rokov. Počas svojho rozvoja spoločnosť Gilbertson & Page Ltd. pripravila nielen veľa druhov krmív pre psov, ale získala aj množstvo zákazníkov a podporu uznávaných chovateľov a cvičiteľov psov, ako aj uznanie kráľovského dvora, o čom svedčí udelenie „Kráľovskej záruky“ (The Royal Warrant) už od roku1884. Toto ocenenie sa vydáva ako potvrdenie vysokej kvality produktov a služieb, vždy na obdobie siedmich rokov a spoločnosť je jeho držiteľom nepretržite až do súčasnosti. Z tohto dôvodu má právo používať na obaloch svojich výrobkov anglický kráľovský znak.

Spoločnosť Gilbertson & Page Ltd. v minulosti vyrábala krmivá tak pre psov, ako aj pre ostatné hospodárske zvieratá, ale v súčasnej dobe sa špecializuje na produkciu vysokokvalitných suchých krmív pre psov, mačky a fretky. Vo Veľkej Británii sa firma dostala do povedomia po úspešnom zavedení prvých suchých extrudovaných krmív pre psov s označením Gilpa Valu Mix s ktorým získala na trhu vysoký podiel a zaslúžený úspech. V súčasnosti ponúka firma širokú škálu produktov, ktoré sú určené pre psov všetkých plemien a vekových kategórií. Aby všetky vyrábané produkty spĺňali vysoké normy, stanovené vedením firmy Gilbertson & Page Ltd., je realizovaný úplný výskumný program a program hodnotenia produktov. Nové výrobky vznikajú na základe vlastného výskumu v oblasti výživy, skúmania spokojnosti zákazníkov ako aj spracovávania nových trendov, ktoré prichádzajú z potravinárskeho trhu. Výskum sa neskôr dopĺňa a aplikuje vo vývojovom oddelení spoločnosti Gilbertson & Page Ltd., kde sa určitý čas produkt podáva psom prostredníctvom vybraných chovateľov a zároveň sa vykonávajú všetky nevyhnutné analýzy tak samotného produktu ako aj psov, často v spolupráci s vedeckou obcou. V tejto etape prác sa robia skúšky na získanie najlepších riešení, ktoré zabezpečujú akceptáciu produktu samotnými konzumentmi, a sú zárukou toho, že krmivo bude chutné a vždy sa bude konzumovať s radosťou. Po ukončení výskumných prác výrobok testuje v domácich podmienkach už širšia základňa chovateľov psov, aby mohli potvrdiť výsledky výskumu pred tým, ako bude nový výrobok uvedený na trh. Vďaka vyššie uvedenej stratégii vývoja a akostným normám HACCP, TQS a ISO 9001:2000 každý výrobok, ktorý sa k zákazníkovi dostáva, spĺňa požiadavky najvyššej výživovej normy.

Aj keď spoločnosť Gilbertson & Page Ltd. je jedným z najväčších výrobcov na britskom trhu, je naďalej natoľko pružná, aby mohla rýchlo zavádzať nové nápady, ktoré sa okamžite prenášajú do výroby po predchádzajúcom overení v oddelení výskumu a vývoja. Pri zavedení nových prvkov do krmív Gilpa, Dr.John, Arkwrights spoločnosť pozorne vyberá dodávateľov nových komponentov a pravidelne monitoruje ich prispôsobovanie požadovaným normám. Filozofia potvrdeného dodávateľa a kategorické dodržiavanie politiky nemenného zloženia všetkých produktov znamenajú, že zákazník vždy získa krmivo tej istej a vždy najvyššej kvality.

Ani na strane technického zázemia spoločnosť Gilbertson&Page Ltd. nezaostáva a pravidelne investuje do technologických vylepšení výrobnej časti ako aj logistiky za dosiahnutím vyššej efektivity a tým aj udržaním stabilnej cenovej politiky. V priebehu posledných 5 rokov bolo preinvestovaných vyše 7 miliónov libier, plán na najbližšie dva roky ráta s investíciou ďalších 4 miliónov libier, znamená že sa prístupom a výškou investícií radí medzi špičku v danom segmente. Ďalším dôkazom špičkovej kvality je aj množstvo zadávateľov privátnych značiek s vysokými nárokmi na finálnu kvalitu produktov, pre ktorých spoločnosť Gilbertson&Page Ltd. vyrába.

 

Gilpa Petfoods je pojmom, ktorý sa dostáva v Európe čoraz viac do povedomia. Znamená ideálnu potravu pre psov, mačky a fretky, ktorá je zárukou najvyššej nutričnej hodnoty za rozumnú cenu.

Kde nás kúpite

Nájdite si najbližšieho predajcu Gilbertson & Page produktov.

Kde nás kúpite

Mačky a Fretky

Niesú to len psy, ktorí sa môžu tešiť z nášho jedla! Naše výživné jedlá sú teraz k dispozícii aj pre vaše mačky a fretky!